Noć knjige

21.04.2023. obilježili smo Svjetski dan knjige i autorskih prava. Priključili smo se manifestaciji Noć knjige te smo se u 17:00 sati okupili u prostoru škole kako bismo se družili s piscem, crtačem i dizajnerom Tomislavom Škriljcem. Tomislav nam je predstavio svoju knjigu - strip Petrinjske legende i priče, a potom smo održali radionicu stripa. Gospodin Škrljac kao iskusan crtač stripova dao je učenicima neke smjernice za izradu stripa, te su djeca sama izrađivala svoje stripove.

fotogalerija

objavio: Suzana Lacković   datum: 24. 4. 2023.