9. Festival igračaka

Dragi roditelji. učenici i učitelji!

Pozivamo vas na 9. Festival igračaka, Sportski park Zelenjak, koji će se održati 3. i 4. lipnja 2023. godine.

U likovno-literarnom natječaju sudjelovali su naši učenici 3.b, 4.a i 4. c razreda i njihovi radovi bit će izloženi na izložbi.

Učenici nagrađenih radova dobit će nagrade 3. lipnja, koje će im zajedno s njihovim učiteljicama mentoricama biti uručene na otvorenju s početkom u 11:30 sati.

Nagrađeni likovno-literarni radovi :

3.b - Una Vedrina Franjić, mentorica Natalija Zovkić Božić, literarni rad "Igra nikada ne umara"

4.a - Babić Lana i Grlić Martina, mentorica Kristina Rešetar, likovni rad "Domino kocke"

4.a - Nikola Tomić Babić, mentorica Kristina Rešetar, literarni rad "Moja naj igračka"

4.c - David Mazur, mentorica Ivana Pilčik, literarni rad "Dječje igre"

4.c - Mišković Antonela, mentorica Ivana Pilčik, literarni rad "Društvene igre"

4.c - Noa Šepec, mentorica Ivana Pilčik, literarni rad "Lopta"

Zahvaljujemo se svim učenicima na trudu i sudjelovanju.

Učiteljica Natalija Zovkić Božić

objavio: Suzana Lacković   datum: 22. 5. 2023.