POZIV UČITELJIMA, UČENICIMA I RODITELJIMA

•  OBILJEŽAVANJE DANA SJEĆANJA NA ŽRTVE DOMOVINSKOG RATA I  DANA SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA I ŠKABRNJE

KOLONA SJEĆANJA

17.11.2023.godine   Općina Kloštar Ivanić i Odbor za branitelje Općine Kloštar Ivanić, Udruga  specijalne policije RIS i HVIDRA Kloštar Ivanić organiziraju kolonu sjećanja uz  paljenje svijeća u Vukovarskoj ulici.

• oko  17.30 sati  okupljanje ispred Pučkog doma
  • oko 18.00 sati - paljenje svijeća duž Vukovarske ulice  ( lampaše je osigurala Općina, ali možete ponijeti i svoje)
  • U 20.00 sati  BRANITELJSKE UDRUGE organiziraju domjenak u Pučkom domu  za sve sudionike

objavio: Ivana Jurić   datum: 16. 11. 2023.