Noć knjige

22.04. u 17:00 obilježili smo Noć knjige. 23.04. obilježava se kao Svjetski dan knjige i autorskih prava. Diljem svijeta održava se manifestacija Noć knjige. Organiziraju se književni susreti, promocije knjiga, radionice i kvizovi.Mi smo Noć knjige obilježili u ponedjeljak 22.04. te ugostili književnicu Jasminku Tihi-Stepanić. Autorica piše podjednako za dječju dob slikovnice, kao i romane za mladež. Takva je bila i naša publika. Šarolika. Najmlađi su pokazali najviše radoznalosti i obasuli književnicu sa pregršt pitanja. Kao iskusna učiteljica (Jasminka je učiteljica u jednoj velikogoričkoj osnovnoj školi) Jasminka nas je vodila kroz svoj život i rad, te je bila podjednako interesantna i malimai velikima. Svi smo uživali i veselimo se nekom novom književnom susretu.

foto-galerija

objavio: Suzana Lacković   datum: 23. 4. 2024.