UPISI U 1. RAZRED SREDNJE ŠKOLE

JESENSKI ROK

Početak prijava u sustav započinje 25. 8. 2014.

Napomena: (ostale informacije oko vremenika upisa nalaze se u publikaciji „Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2014./2015. – Idemo u srednju!“ na stranici 39.)

LJETNI ROK

8. srpnja započinje ispis prijavnica u 1200.

Molimo učenike osmih razreda i njihove roditelje (jedan roditelj) da dođu u školu radi potpisivanja i zaprimanja prijavnica.

Potpisivanje prijavnica:

8. 7. od 1000 do 1200

9. 7. od 900do 1200

10. 7. od 900do 1200

Krajnji rok zaprimanja potpisanih prijavnica je 10. 7. 2014.

Napomena: Učenici, čiji roditelji nisu u mogućnosti doći potpisati prijavnice u školi, obavezno doći 8. po prijavnice koje će roditelji potpisati kod kuće te ih vratiti u školu do 10. 7.

26.6. u 14 sati započele prijave obrazovnih programa i trajat će sve do 8. srpnja uz iznimku onih programa koji zahtjevaju dodatne provjere (te programe moći će se prijavljivati do 29. 6.)!!!

Prve prijave kandidata u sustav NISpuSŠ započele su dana 26. svibnja 2014. godine iza 12.00 sati.

Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednju školu možete pronaći u publikaciji

Novi dokumenti postavljeni desno u  UPISI U 1. RAZRED SREDNJE ŠKOLE

Na stranici www.upisi.hr postavljeni su novi dokumenti o upisima u 1. razred srednje škole.

Jedinstveni popis zdravstvenih kontraindikacija srednjoškolskih obrazovnih programa u svrhu upisa u I. razred srednje škole nalazi se ovdje.

Odluka o uvjetima za prijam učenika u učeničke domove u školskoj godini 2014./2015.

Rokovi postupka prijave kandidata za upis u srednje škole u razdredne odjele za sportaše!

Odluku o upisu učenika u I. razred srednje škole za šk.g. 2014./2015.

I. dio - srednje škole kojima je osnivač Republika Hrvatska, jedinice lokalne samouprave te jedinice područne (regionalne) samouprave

II. dio - škole čiji su osnivači vjerske zajednice

III. dio - privatne škole

Odluku o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole u školskoj godini 2014./2015.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 16. 5. 2014.