Natječaj za radno mjesto- kuhar/ica

OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA

KLOŠTAR IVANIĆ, Školska 20

Tel.01-2829-294, fax. 01-2829-295

KLASA: 602-02/14-01/14

URBROJ: 238/14-46-14-2

U Kloštar Ivaniću, 28.05.2014. godine

Na temelju članka 105 i107.  Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi/N.N.87./08, Izmjena i dopuna Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi/N.N. 92/10,105/10,90/11,86/12,94/13 ravnatelj osnovne škole braće Radića Kloštar Ivanić, donio je

O D L U K U

O RASPISIVANJU NATJEČAJA ZA KUHARA-ICU

I.

Raspisuje se natječaj za:

1. Kuhar-ica na puno radno vrijeme, neodređeno vrijeme – 1 izvršitelj-ica

II.

Za Kuhara-icu  može biti izabrana osoba koja ispunjava uvjete sukladno općim propisima o radu, te prema Zakonu  o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi/N.N.87/08., Izmjene i dopune Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi/N.N. 92/10,105/10,90/11.,86/12,94/13.

III.

Rok natječaja je 8 dana od dana objave na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

IV.

Natječaj će se objaviti na mrežnim stranicama i oglasnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Ivanić Grad te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči škole.

V.

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja.

Ravnatelj:

/Blago Šimić/

objavio: Kristina Rajković   datum: 29. 5. 2014.