Završna priredba

Nakon izložbe povodom Dana škole, održan je i prigodan program. Voditelji su bili već otprije poznati Bruno Matovina i Filip Frigan, koji nam odlaze u srednju školu... Program su započeli recitatori, a potom su uslijedili nastupi malog zbora, folklorne skupine, te ravnateljev govor i podjela nagrada najboljem učeniku i učenici godine, te učenicima i učiteljima koji su se istaknuli na natjecanjima ove školske godine. Zatim smo malo zaplesali sa Zvjezdicama, poslušali skeč dramske skupine, te se za kraj još rasplesali i sa malim plesačicama...i razišli se kućama prije nevremena.

Fotografije su foto-galeriji!

objavio: Kristina Rajković   datum: 26. 6. 2014.