VEČER MATEMATIKE

4.12. 2014. u prostoru naše škole  s početkom u 18,00  održat će se „Večer  matematike.“

VEČER MATEMATIKE

Inicijator i organizator ovog projekta koji obuhvaća veliki broj škola u Republici Hrvatskoj je Hrvatsko matematičko društvo .

Projekt je podržan  od Ministarstva znanosti, prosvjete i sporta.

Cilj Večeri matematike je popularizacija matematike te poticaj učenika za nastavak matematičkog obrazovanja .

Preporuka je da učenici sudjeluju zajedno sa svojim  roditeljem čime se potiče interakcija i lakše razumijevanje i svladavanje potreba i izazova.

Organizatori :

Martina Vrbanić, učiteljica matematike

Tatjana Bakarić,  učiteljica  RN

objavio: Sergej Pavlek   datum: 25. 11. 2014.