NATJEČAJ

Na temelju članka 127. i članka 165. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi /N.N. 87/08/ Izmjena i dopuna Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi /N.N.86/09., 92/10, 105/10. isp., 90/11., 16/12., 68/12., 94/13 i članka 88. Statuta osnovne škole braće Radića, ŠKOLSKI ODBOR OSNOVNE ŠKOLE BRAĆE RADIĆA, ŠKOLSKA 20, 10312 KLOŠTAR IVANIĆ, OBJAVLJUJE

za izbor i imenovanje ravnatelja škole (m/ž)

Uvjeti:

Za ravnatelja škole može biti imenovana osoba koja ima visoku ili višu stručnu spremu potrebnu za učitelja ili stručnog suradnika osnovne škole, koja ima najmanje pet /5/ godina radnog iskustva na odgojno-obrazovnim poslovima u osnovnoj ili srednjoj školi.

OSNOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆA

KLOŠTAR IVANIĆ, Školska 20

Tel. 01-2829-294, fax. 01-2829-296

KLASA: 112-07/14-01/05

URBROJ: 238/14-46-14-01

U Kloštar Ivaniću, 20. studenoga 2014. godine

„24 sata“

Oglasni odjel

Ovime naručujemo objavu natječaja u „24 sata“ dana 26. studenoga 2014. godine, slijedećeg sadržaja:

za izbor i imenovanje ravnatelja škole (m/ž)

Uvjeti:

Uz prijavu na natječaj kandidati moraju priložiti slijedeću dokumentaciju /u izvorniku ili obvezatno ovjerenoj preslici/:

- diplomu o stečenoj stručnoj spremi

- dokaz o položenom stručnom ispitu ili da je osoba oslobođena obveze polaganja

- potvrdu o nekažnjavanju i da nije pokrenut kazneni postupak u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi/ne starije od 6 mjeseci/

- rodni list

- domovnicu

- dokaz o radnom iskustvu u odgojno-obrazovnom radu/potvrda škole ili potvrda HZMO/

- životopis

Ravnatelj se imenuje na  vrijeme od 5 godina.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu: Osnovna škola braće Radića Kloštar Ivanić, Školska 20, s naznakom “Natječaj za ravnatelja- ne otvarati“.

Kandidati će biti obavješteni o izboru u roku 45 dana od dana isteka roka za podnošenje prijave.

Predsjednik Školskog odbora:

objavio: Sergej Pavlek   datum: 26. 11. 2014.