Naši učenici i učitelji na županijskim natjecanjima!

Prema prikupljenim rezultatima sa školskih natjecanja u znanju učenika, županijska povjerenstva objavila su poredak učenika koji su svojim znanjem i rezultatima predstavljali svoje škole.

Učenici naše škole sudjelovali su gotovo u svim područjima natjecanja na županijskoj razini.

Na županijskoj smotri LiDraNo  sudjelovala je učenica Iva Mlakić iz 7.c (literarni izraz) s mentoricom  prof. Antonijom Borić.

Na natjecanju u znanju hrvatskog jezika  sudjelovale su učenice Sara Botinčan iz 7.c i učenice iz 8.b, Kristina Klarić i Ana Tutić. Za natjecanje Saru je pripremala prof. Antonija Borić, a  Kristinu i Anu  prof. Jasmina Mandić.

U poznavanju jezika, na natjecanju iz engleskog jezika sudjelovala je učenica 8.b, Ana Tutić. Mentorica joj je bila prof. Martina Podnar Bočkaj.

Za županijsko natjecanje u znanju matematike  učenika  Matea Špagnuta (7.b)  za natjecanje je pripremao učitelj mentor Miljenko Petračić.

Na županijskom natjecanju iz fizike, kojeg je domaćin bila naša škola  23. veljače, znanje u fizici pokazali su  učenici  8.a  Ivan Kovačić i Patrik Gazec, učenica 8.b Kristina Klarić, te učenica 8.c Antonija Ćosić, a za natjecanje ih je pripremao učitelj Tomislav Pavković.

Na natjecanju iz geografije sudjelovali su  Marta Novaković, učenica 6.b  i učenik 6.a  Domagoj Pastuović. Za natjecanje ih  je pripremao prof. Robert Vrbanić.

Na natjecanju iz tehničke kulture  sudjelovali su učenice Nika Cvitković  (5.a) i Anja Slunjski (6.b). Za natjecanje su ih pripremali  učitelj mentor Segej Pavlek i učitelj Tomislav Pavković.

U natjecanju iz informatike  sudjelovali su učenici 6.b, Marta Novaković i Nino Mališ Dijanić. Za natjecanje ih je pripremao učitelj mentor Sergej Pavlek.

Natjecanju iz kemije  pozvani  su učenik 7.b, Dino Pavić i učenica 8.a, Nela Ivaković, a u pripremama ih je vodila prof. Marina Cimaš

Na natjecanju iz biologije sudjelovala je Iva Mlakić, 7.c  s mentoricom,  prof. Martinom Sraka.

Na natjecanju iz povijesti sudjelovala je učenica 7.c, Iva Mlakić koju je za natjecanje pripremao učitelj Ivan Novak.

Učenica Iva Mlakić (7.c)  te učenice 8.c  Nataša Vukojević, Antonia Ćosić i Karmen Kovačević sudjelovale su u kvizu znanja i kreativnosti Hrvatske mreže školskih knjižničara Čitanjem do zvijezda (županijsko natjecanje združenih škola Grada Zagreba i Zagrebačke županije) u Zagrebu. Za sudjelovanje ih je pripremala prof. Antonija Borić.

Čestitamo učenicima na trudu, znanju i postignutim rezultatima. Posebne čestitke učenicama Marti Novaković, 6.b i učenici Ani Tutić, 8.b koje su odličnim postignućima na županijskoj razini natjecanja uvrštene i pozvane na državno natjecanje (Marta iz geografije, Ana iz hrvatskog jezika). Čestitamo učiteljima koji su učenike pripremali za natjecanje. Roditeljima učenika zahvaljujemo na podršci i razumijevanju.

Ponosni smo na svoje učenike i učitelje i njihove rezultate na natjecanjima u gotovo svim područjima znanja.

Pedagoginja:

Vesna Vučić, prof.

objavio: Kristina Rajković   datum: 16. 3. 2015.