Druženje u glazbenom ozračju!

Uz izvrsne rezultate u znanju redovnih predmeta, učenici naše škole postižu i izvrsne rezultate u izvanškolskim aktivnostima. Među izvrsnima prepoznaju se i učenice Lucija Kašnar, 7.a i Ana Tutić, 8.b,  koje su svojim glazbenim talentom zabilježile uspjehe na međunarodnim i državnim glazbenim smotrama i natjecanjima.

Kako bi i dalje učenici razvijali glazbene vještine te stečenim umijećima  postizali rezultate, u školi smo 29.5.  ugostili profesore Glazbenih odjela OŠ Stjepana Basaričeka, koji su uz učenike naše škole predstavili  pojedina glazbala i pokazali svoja umijeća.

Dio atmosfere pogledajte u fotogaleriji.

Izvor podataka: Vesna Vučić, prof.

objavio: Kristina Rajković   datum: 2. 6. 2015.