Upis u glazbenu školu!

GLAZBENI  ODJELI OŠ  STJEPANA  BASARIČEKA  Milke Trnine 14, Ivanić-Grad

upisuju učenike u I.razred za školsku godinu 2015/16.  na slijedeće instrumente:

FLAUTA,  GITARA,  HARMONIKA,  KLARINET,  KLAVIR  I  SAKSOFON

Pozivaju se zainteresirana djeca u dobi od 8-9 godina starosti da ispune prijavnice čime ostvaruju pravo na pristup audiciji. Audicija će se provesti  pred ispitnom komisijom koja provjerava sposobnosti važne za glazbeno obrazovanje po nastavnom planu i programu za osnovne glazbene škole kao što su glazbeni sluh, memorija i osjećaj za ritam. Osnovna glazbena škola traje 6 godina, a stečene vještine mogu se dalje usavršavati u srednjoj glazbenoj školi.

Ispunjenu prijavnicu možete dostaviti u tajništvo škole do 3.lipnja 2015. ili  poslati elektronskim putem na e-mail škole : ured@os-sbasariceka-ivanicgrad.skole.hr  do 7.lipnja 2015.

Na web-stranici http://os-sbasariceka-ivanicgrad.skole.hr/  pronaći ćete opis audicije te formular prijavnice.

8.lipnja 2015. bit će objavljen raspored audicija koje će se održati  9. (i 10.) lipnja 2015.

objavio: Kristina Rajković   datum: 2. 6. 2015.