Izlet prvih razreda

Sva tri prva razreda doživjeli su svoju bajku na imanju „Contessa“ u Draganiću. Prvo ih je princeza Sanja vodila u razgledavanje dvorca, potom crkvu Sv. Jurja, a zatim ih je Grof proveo kroz konjušnicu i staru kuću puno viteških okopa, prepariranih životinja i starina. Na tajanstvenom tavanu su se djevojčice presvukle u princeze, a dječaci u vitezove, zajedno su otplesali menuet i učili kraljevski naklon. Uslijedio je svečani ručak u kostimima za prekrasno uređenim stolovima...nesvakidašnji doživljaj za pamćenje!

Foto-galerija!

objavio: Kristina Rajković   datum: 9. 6. 2015.