Obavijest učenicima i roditeljima!

Udžbenike koje ste dobili u školi potrebno je vratiti u školu u razdoblju od 10.6 do 15.6. 2015.

U udžbenicima treba izbrisati ono što su djeca pisala i paziti da se stranice ne poderu.

Za slijedeću školsku godinu 2015./2016. općina Kloštar Ivanić neće kupovati nove udžbenike, već će učenici naslijediti udžbenike učenika iz ove školske godine i učenici neće smjeti pisati i rješavati zadatke u udžbenicima već će ih prepisivati i rješavati u bilježnicama. Radne bilježnice i mape moraju se kupiti.

Roditelji koji ne žele stare udžbenike, mogu kupiti nove.

objavio: Kristina Rajković   datum: 9. 6. 2015.