UPISI U SREDNJU ŠKOLU - ispis i potpisivanje prijavnica

Rok za dostavu dokumentacije redovitih učenika (stručno mišljenje HZZ-a i ostali dokumenti  kojima se ostvaruju dodatna prava za upis)  je ppetak, 26.6.2015.

Svu dokumentaciju koju Vi ili Vaše dijete donesete u školu razrednicima, istu ćemo kopirati i originale vratiti vama jer će Vam biti potrebni pri upisu u srednju školu.

Zaključavanje odabira obrazovnih programa  je u srijedu, 8. 7. 2015

Ispis i potpisivanje prijavnica  je u:

- srijedu 8.7. 2015.  od 12.00 do 14.00

- četvrtak, 9. 7. 2015. od 8.00 do 12.00

- petak 10. 7. 2015. od 8.00 do 12.00 - Krajnji rok za zaprimanje potpisanih prijavnica

Molimo da u školu dođu učenik/ca i jedan roditelj ili skrbnik.

Objava konačnih ljestvica poretka - 11. 7.2015.

U srednju školu na upis obvezno morate ponijeti:

1. svjedodžbe 5. do 8. razreda,
  2. dokumentaciju kojom ostvarujete dodatni bod,
  3. potvrdu školske liječnice (ako je potrebna),
  4. liječnička svjedodžba medicine rada (tamo gdje ju traže),
  5. ugovor o naukovanju (ako je potreban)
  6. te upisnicu u školu koju možete isprintati sa stranice srednje škole u koju se upisujete ili ćete ju dobiti na samom upisu!

13. 7. do  17. 7. - Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja (potvrda školske medicine, liječnička svjedodžba medicine rada, ugovor o naukovanju učenika i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) srednje škole

Dostava potpisanog obrasca o upisi u I. razred srednje škole (upisnice) u srednju školu u koju se učenik upisao

objavio: Sergej Pavlek   datum: 29. 6. 2015.