UPIS U SREDNJE ŠKOLE

Napominjemo, konačne ljestvice poretka za sve programe, pa i one s ranijim rokom prijave, bit će generirane 11. srpnja 2015. g. Trenutkom objave konačnih ljestvica poretka kandidati stječu pravo upisa u program obrazovanja najvišega prioriteta u kojemu se nalaze u sklopu upisne kvote. Učenik svoj upis potvrđuje vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na upisnici koja će od 11. srpnja biti dostupna na mrežnoj stranici NISpuSŠ-a (www.upisi.hr ), a koju je dužan dostaviti u srednju školu do 17. srpnja 2015. godine. Nakon što učenik potvrdi svoj upis vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na upisnici i dostavi je srednjoj školi, zajedno s ostalom potrebnom dokumentacijom, kandidat je upisan u I. razred srednje škole u školskoj godini 2015./2016.

S poštovanjem,

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta

Uprava za odgoj i obrazovanje

objavio: Sergej Pavlek   datum: 8. 7. 2015.