Prvi dan u školskim klupama!

Ove smo godine prvašiće dočekali „špalirom“ na putu do športske dvorane, gdje su ih dočekale učiteljice Kristina Rešetar (1.a), Jadranka Ždero (1.b) i Ivana Truksa (1.c). Nakon uvodnih riječi ravnateljice i načelnika općine koji im je darovao broševe u liku anđela, strpljivo su pogledali nastup recitatora, dramske grupe, malog zbora i naših zlatnih mažoretkinja, a tada je pedagoginja  prozvala učenike po razrednim odjelima, nakon čega su s učiteljicama otišli u svoje razrede. Ubrzo su se spustili u školsku blagavaonicu na sendviče i čaj!

Iz razgovora s roditeljima doznajemo da su oni imali veću tremu od djece! Da tek znaju kako je bilo učiteljicama ;) .

Pogledajte slike u foto-galeriji!

objavio: Kristina Rajković   datum: 10. 9. 2015.