TEHNIČKA KULTURA / ŽUPANIJSKO NATJECANJE

Na županijskom natjecanju iz tehničke kulture u četiri kategorije sudjelovali su učenici naše škole. Natjecanje se sastojalo od pisane provjere teoretskog znanja i primjene istog u praktičnom radu, a održalo se u OŠ Eugena Kumičića u Velikoj Gorici, 4. ožujka 2016.

U kategoriji maketarstvo i modelarstvo sudjelovao je učenik 5.a razreda Roko Vulinec i postigao 5. mjesto.

U kategoriji graditeljstvo sudjelovala je Natali Brcko, učenica 6.a.

U kategoriji obrada materijala  sudjelovala je učenica 7.b,  Anja Slunjski i rezultatom postigla 3.mjesto.

U kategoriji modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina sudjelovali je učenik Ivor Levar, 7.c koji je postigao 6. mjesto.

Za natjecanje, Natali i Roka je pripremao učitelj mentor Sergej Pavlek, a Anju i Ivora pripremao je učitelj Tomislav Pavković.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 4. 3. 2016.