SVEČANI ZAVRŠETAK ŠKOLSKE GODINE!

Pjesma, ples, priznanja i nagrade

Napokon kraj! - uzviknuli su s olakšanjem učenici naše škole u petak, 10. lipnja 2016. , kada smo svečano proslavilki Dan škole i završetak školske godine u sportskoj dvorani.

U nastavku pročitajte što se sve događalo na priredbi, a u foto-galeriji pogledajte kako je to bilo.

Kao i svake godine priredili smo priredbu na kojoj su se predstavile umjetničke grupe koje djeluju u ustanovi. Bila je to prilika da vidimo radove i postignuća recitatora, zbora, plesačica i ritmičarki,  folkloraša i drugih skupina. Prvi put na pozornici prošetali su mali manekeni noseći modnu reviju za djecu uz taktove glazbe. Školska zadruga te grupe Mali dizajneri i izrada nakita na štandu su ponudili za prodaju svoje rukotvorine pa se tu moglo kupiti: sok od bazge, magneti u obliku bubamare, narukvice od perlica, šalovi oslikani batik tehnikom, glinene šalice i drugo. Grupa Vizualni identitet izradila je tri panoa prigodnog sadržaja. Uz natpise Dan škole i Ljetni praznici, na središnjem panou čitala se 145. godišnjica rođenja Stjepana Radića koju obilježavamo ove godine, jednog od braće Radića po kojima ime nosi naša škola. Priredbi su nazočili uz učenike i njihove roditelje, rodbinu i poznanike, svi učitelji i djelatnici škole, a od uzvanika načelnik općine Željko Filipović, bivši ravnatelji Blago Šimić i Josip Đura i drugi.

Program su vodili učenici Blaž Trnčić i Elena Dević iz 6.b. Program je u ime domaćina najavila ravnateljica Tatjana Bakarić koja je na kraju priredbe, uz načelnika, podijelila priznanja i nagrade učenicima i učiteljima koji su se istaknuli na županijskim i državnim natjecanjima.

objavio: Kristina Rajković   datum: 17. 6. 2016.