VEČER MATEMATIKE

U četvrtak 1.prosinca,  u vremenu od 18.00 do 20.00 sati  naša škola je četvrtu godinu zaredom organizirala Večer matematike .

Večer matematike je projekt kojeg organizira Hrvatsko matematičko društvo uz potporu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, a predstavlja skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici

Učenici su prošli niz zanimljivih radionica, koje su imale za cilj približiti matematiku učenicima u osnovnoškolskom uzrastu, te poticati izgradnju pozitivnog stava prema matematici koja se često smatra najtežim predmetom.

Učeći kroz igru, sinoć smo potvrdili da matematika može biti i zabavna te dokazali da matematičke probleme rješavamo svakodnevno, a da toga nismo ni svjesni, jer se matematika nalazi u svakom segmentu života.

Ravnateljica:

Tatjana Bakarić

Fotogalerija:

objavio: Sergej Pavlek   datum: 2. 12. 2016.