IZLOŽBA LIKOVNIH I LITERARNIH RADOVA NAŠIH UČENIKA NA SVEČANOJ SJEDNICI ODBORA GDCK IVANIĆ-GRAD

U srijedu, 21. prosinca 2016. godine Gradsko društvo Crvenog križa Ivanić-Grad održalo je 38. Svečanu sjednicu Odbora.

Detalje pročitajte u nastavku, a fotografije pogledajte u foto-galeriji!

Dnevni red sjednice sastojao se od jedne točke - otvaranje izložbe likovnih i literarnih radova za koje su zaslužni učenici Osnovne škole braće Radiće iz Kloštra Ivanića.
Tema izložbe bila je usko povezana sa jednom od glavnih djelatnosti GDCK-a
Ivanić-Grad – dobrovoljno darivanje krvi, za koju su učenici pokazali da imaju inspiracije na pretek. Prvo mjesto u kategoriji literarnih radova za „Pismo dobrovoljnom darivatelju krvi“, osvojila je učenica Marta Novaković, drugo mjesto Valentina Šilipetar, a treće mjesto pripalo je Viktoriji Buković. U kategoriji likovnih radova, prvo mjesto osvojila je Marija Sušac, drugo mjesto Anja Slunjski i treće mjesto Toni Blažević. Nagrađeni učenici svoje su radove prezentirali pred članovim Odbora GDCK Ivanić-Grad te članovima Savjeta za dobrovoljno darivanje krvi. Za svoju kreativnost, učenici su i nagrađeni prigodnim poklon bonovima.

objavio: Kristina Rajković   datum: 22. 12. 2016.