NAŠA MARTA JE OPET USPJELA!!! - 3. DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE - TOPUSKO

3. DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE - TOPUSKO

od 10.-12. travnja 2017.

NAŠA MARTA JE OPET USPJELA!!!

ČESTITAMO MARTI NOVAKOVIĆ  UČENICI 8.B RAZREDA I UČITELJU ROBERTU VRBANIĆU NA OSVOJENOM  2. MJESTU NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ GEOGRAFIJE.

MARTA JE I OVE GODINE PREDSTAVLJALA  NAŠU ŠKOLU  I  JOŠ JEDNOM DOKAZALA DA JE NA VRHU  U ZNANJU IZ GEOGRAFIJE.

Ravnateljica:

Tatjana Bakarić

objavio: Sergej Pavlek   datum: 12. 4. 2017.