Posjet učenika osmih razreda 2. Zagrebačkom obrtničkom sajmu

Obrtnička komora Zagreb ove je godine u suorganizaciji s Gradom Zagrebom i Zagrebačkom županijom organizirala 2. Zagrebački obrtnički sajam s ciljem poticanja upisa učenika u obrtničke i srednje strukovne škole i promocije obrtničkih zanimanja među mladim generacijama. Na sajmu su majstori obrtnici i učenici obrtničkih i srednjih strukovnih škola s područja Grada Zagreba i Zagrebačke županije prezentirali razna obrtnička zanimanja, a učenicima osnovnih škola bilo je omogućeno da se i sami aktivno uključe u izradu obrtničkih proizvoda i poslova pojedinih struka, te pobliže upoznaju s obrtničkim zanimanjima kao i mogućnostima školovanja. U organizaciji Obrtničke komore i pratnji razrednika i pedagoginje svi učenici osmog razreda naše škole posjetili su sajam, 26.4.2017. .

Neki su učenici nakon uvida i uključivanja u rad pojedinih struka oduševljeno donijeli  odluku o nastavku školovanja u jednom od obrtničkih zanimanja.

Fotogalerija:

objavio: Sergej Pavlek   datum: 28. 4. 2017.