UPISI U SREDNJU - Objava orijentacijskih ljestvica poretka za kandidate s teškoćama u razvoju

Objava orijentacijskih ljestvica poretka za kandidate s teškoćama u razvoju

21. lipnja, u 12:00 sati objavit će se orijentacijske ljestvice poretka za kandidate s teškoćama u razvoju te se na njima nalaze svi kandidati koji su programe obrazovanja prijavili u uredima državne uprave bez obzira ispunjavaju li sve preduvjete. Orijentacijske ljestvice poretka osvježavaju se svakih sat vremena. Na konačnim ljestvicama poretka za učenike s teškoćama naći će se samo kandidati koji ispunjavaju potrebne preduvjete.

Nedostatak određenog preduvjeta vidljiv je kandidatima na njihovom sučelju na poveznici Moji rezultati/Detaljno. Osim ostalih preduvjeta, za rangiranje je važno da učenik ima ispunjen i preduvjet završenog osnovnog obrazovanja, tj. da su završne ocjene 8. razreda upisane i zaključane u e-Maticu.

Liste prioriteta za svoje učenike škole mogu vidjeti na svom administratorskom sučelju na kartici Učenici/Podatci o učeniku/Prijave TR, dok će orijentacijske ljestvice prioriteta biti vidljive na kartici Učenici/Podatci o učeniku/Rezultati nakon 12:00 sati

objavio: Sergej Pavlek   datum: 21. 6. 2017.