Likovni radovi za izložbu u Češkoj

I ove godine poslali smo likovne radove na 46. Međunarodnu izložbu dječje likovne umjetnosti koja će se u svibnju 2018. održati u Lidicama u Češkoj. Tema izložbe je  Voda – vrjednija od zlata, upravo zato jer je UN proglasio sljedeće desetljeće Međunarodnom dekadom vode za održivi razvoj. Naša škola na izložbu je poslala 20 - ak učeničkih radova autora: Dore Marković, Jane Bočkaj i Frana Vukovića iz 5. b, Jane Šinjor i Vjeke Ivakovića iz 7. a, Katarine Gjurinski, 7. c i drugih. Za nadahnuće su im poslužile podteme:

- Voda – bez nje nema života

- Voda kao element i njezini različiti oblici

- Voda u prirodi, selu/gradu/zavičaju i domu

- Voda i život u njoj

- Vodeni promet i industrija

- Voda – zdravlje i zabava

- Voda u pričama, bajkama i mitologiji

Fotogalerija:

objavio: Sergej Pavlek   datum: 19. 1. 2018.