OBAVIJEST I ČESTITKA

U petak, 22.12. 2023. godine    nastava će se  održat sukladno   naputcima  razrednika

( učenici će dobiti raspored nastavnih sati i  prijevoza).

• Božićni će se  program održati u školskoj sportskoj dvorani s početkom u 11.00 sati.
  • Zimski odmor za učenike  počinje 27. prosinca 2023. godine i traje do 5. siječnja 2024. godine.
  • Redovna nastava  počinje u ponedjeljak, 8. siječnja  2024. godine.
  • Učenicima viših razreda i učenicima   3. i 4. razreda  nastava počinje ujutro prema redovnom rasporedu, a učenicima 1. i 2. razreda  poslije podne.

Svim učenicima i njihovim roditeljima želimo radostan Božić i sretnu novu 2024. godinu.

Odmorite se i uživajte u zimskim radostima!

Djelatnici OŠ braće Radića

objavio: Sergej Pavlek   datum: 19. 12. 2023.