Akcija „Zeleni korak“

Učenici naše škole i ove godine sudjeluju u dm-ovoj akciji „Zeleni korak“- akciji prikupljanja starog papira. Akcija traje od 1. veljače do 31. ožujka, a učenici u školu mogu donijeti stare udžbenike, bilježnice, knjige, novine, časopise i stari uredski papir. Važno je da je papir čist te da su uklonjeni plastični omoti. Tijekom prošlogodišnje akcije učenici su prikupili 2700 kg starog papira te su se našli među najboljim mladim ekolozima u Republici Hrvatskoj. I ove godine dm dodjeljuje nagradu  te se nadamo da će učenici opravdati svoju titulu i unaprijed se zahvaljujemo svima koji će odvojiti svoje vrijeme i stari papir za ovu hvalevrijednu akciju.

objavio: Ivana Jurić   datum: 5. 2. 2024.