OBAVIJEST O UPISU DJECE U 1. RAZRED, ŠK.GOD.2024./2025.

Poštovani roditelji budućih prvašića,

od ove godine prijave za upis u 1. razred osnovne škole provode se elektroničkim putem korištenjem  Nacionalnog informacijskog sustava upisa u osnovne škole (NIAS – e-građani).

• Djeca se upisuju u osnovnu školu kojoj pripadaju prema mjestu prebivališta, odnosno prijavljenog boravišta.

Preko poveznice https://osnovne.e-upisi.hr  moći ćete podnijeti prijavu za upis djeteta u 1. razred osnovne škole do 31. ožujka 2024. godine.

• Za djecu sa prethodno utvrđenim teškoćama prijave su moguće od 1.veljače 2024. do 31. ožujka 2024. godine.
  • Za redovan upis djeteta u 1. razred i  za djecu koja su prošle godine odgođena za upis u 1. razred, prijave su 22. veljače 2024. do 31.ožujka 2024. godine
  • Od 22. veljače 2024. do 31. ožujka 2024. godine  roditelji mogu ispuniti i zahtjev za  prijevremeni upis djeteta u 1. razred  osnovne škole, kao i zahtjev za privremeno oslobađanje od upisa u 1. razred osnovne škole.

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta obavljati će se u prostorijama OŠ braće Radića Kloštar Ivanić  u razdoblju od 8. svibnja 2024. do 24. svibnja 2024. godine. Točan termin pregleda u školi,  dobit ćete poštom.

• Prijave za liječnički pregled  su putem aplikacije https://kvacica.hr/   gdje su navedene sve upute o načinu naručivanja.

Liječnički pregled djece će se provoditi  u Domu zdravlja Ivanić-Grad  od 31.03. do 15.06.2024. godine.

Potrebne informacije za liječnički pregled djeteta možete dobiti i na broj telefona 01 2883 086 ili na email: skolska.medicina.ivanic@zzjz-zz.hr

• Prijavljivanje na liječnički pregled bit  će moguće od 1. ožujka 2024.

Tatjana Bakarić, ravnateljica

NAPOMENA: U privicima su službene Obavijesti Upravnog odjela za odgoj i obrazovanje Ispostava Ivanić-Grad

objavio: Ivana Jurić   datum: 19. 2. 2024.