Shadowing u našoj školi

U sklopu Erasmus+ KA1 projekta u tjednu od 15. do 19. travnja naša škola ugostila je dvije profesorice i ravnateljicu osnovne škole iz mjesta Dunakeszi u Mađarskoj. Profesorice su provele ugodno vrijeme prateći rad naših vrijednih i kreativnih učitelja razredne i predmetne nastave. Dio vremena provele su prateći rad u POOS-u, kao i individualni rad naše logopedinje s učenicima s teškoćama u učenju. Tijekom boravka na raznim satovima nastave pratili su ih naši osmaši kako bi im pojasnili o čemu se na nastavi radi, pokazali im udžbenike i s njima razgovarali o mnogim temama vezanima za sustav obrazovanja u Hrvatskoj. To je bila izuzetna prilika za učenike da komuniciraju na engleskom jeziku bez pomoći njihove učiteljice. Srijedu su kolegice iz Mađarske provele na jednodnevnom izletu u Zagrebu. U petak smo se rastali s obećanjem da ćemo našu suradnju nastaviti u sklopu Erasmusa. Kolegice su u Mađarsku ponijele prigodne darove koje smo im priredili, kao i pregršt lijepih uspomena na vrijeme provedeno s nama.

Fotogalerija:

objavio: Sergej Pavlek   datum: 21. 4. 2024.