Školska natjecanja šk.god. 2013./2014.

Povratkom sa zimskih praznika i odmora učenika u školi su započela natjecanja  u znanju učenika i smotri u literarnom, dramskom i novinarskom izražavanju (Lidrano).

• Na školskoj smotri u literarnom izražavanju sudjelovale su učenice Marta Novaković, 5.b, Tara Smolčić, 6.b, Blanka Pavelić, 7.b i Ivana Šilić, 8.b.
  • U natjecanju iz engleskog jezika sudjelovali su učenici 8.ih razreda: Antonio Andrijević, Marko Tutić, Benjamin Horvat, Ana Grgić, Vedran Lom i Ivana Šilić.

• U natjecanju iz njemačkog jezika sudjelovali su učenici 8.ih razreda: Kristina Knežević, Bruno Matovina i Benjamin Horvat.

•  U natjecanju iz hrvatskog jezika jezika sudjelovali su učenice 7. razreda: Ana Tutić, Gabriela Juko, Kristina Klarić, Valentina Rašić, Marta Curić, Anita Pustahija  i  učenica 8. razreda, Karla Vasari.

• U natjecanju u poznavanju fizike sudjelovale su učenice 7.razreda Marija Grlić i Lucija Ćosić, te učenici 8.razreda: Nikola Kašnar, Antonio Andrijević i Bruno Matovina.

• U poznavanju matematičkog znanja sudjelovali su učenici od 4. do 8. razreda.

Učenici 4. razreda: Kristijan Kamenarić, Andrija Balenović, Natali Brcko, Elena Hegol, Josip Slunjski, Robert Jakopović, Emanuela Šimunović, Katarina Škrivanek, Vito Špagnut, Ivan Ribarić i Paola Tutić.

Učenici 5. razreda: Domagoj Matijević, Nino Mališ Dijanić, Marija Sušac, Marta Novaković, Domagoj Pastuović, Lanna Cvitković, Anja Slunjski, Ena Matijević, Matea Brković, Laura Lučić i Dorotea Trnčić.

Učenici 6. razreda: Lucija Kašnar, Mateo Špagnut, Nikola Jurić, Matija Novak, Antonela Lisjak, Dino Pavić, Patricija Ivanković i Petra Domitrović.

Učenici  7. razreda: Antonija Ćosić, Nataša Vukojević i Patrik Gazec.

Učenici 8. razreda: Marko Tutić, Nikola Kašnar i Emil Frigan.

• Natjecanju iz geografije pristupili su učenici od 5. do 7. razreda:

Učenici 5. razreda: Marta Novaković, Vilim Đura, Stjepan Ćosić, Dorian Piljek i Ivor Levar.

Učenici  6. razreda: Lucija Kašnar, Valerija Bradić, Nikola Jurić, Sara Botinčan, Mateo Špagnut i Elena Ledinščak.

Učenici  7. Razreda: Ana Tutić, Antonija Ćosić, Ivan Kovačić, Nela Ivaković, Marijan Matijević, Davor Čabraja, Karla Krizmanić i Kristijan Radovac.

• U poznavanju povijesti natjecali su se učenici 7. razreda: Ana Tutić, Antonija Ćosić, Matea Pavišić, Ana Haramustek, Karmen Kovačević i Bruno Božić, te učenici 8. razreda: Kristina Knežević, Brigita Bajzek, Marko Grmača, Ivan Marojević  i Nikola Kašnar.
  • Učenice 7. razreda Nataša Vukojević, Nela Ivaković, Anita Pustahija i Kristina Klarić te  učenici 8. razreda: Bruno Matovina, Karla Vasari, Martin Jaković, Renato Tomić, Nikola Kašnar, Antonio Andrijević, Dominik Matijević i Benjamin Horvat natjecali su se u poznavanju kemije.
  • Natjecanju iz biologije  pristupili su učenici 7. razreda: Patrik Gazec, Željka Marković, Antonija Ćosić, Nataša Vukojević, Kristijan Radovac, Nela Ivaković i Klaudija Jelavić i učenici 8. Razreda: Ivana Šilić, Ružica Ereš, Valentina Brcko, Lorena Mišković i Ivana Šilić.
  • U natjecanju iz tehničke kulture sudjelovali su učenici 5. razreda: Robert Radovac, Nino Mališ Dijanić, Anja Slunjski, Magdalena Brcko, Stjepan Ćosić i Ivor Levar, te učenici 6.razreda: Nikola Jurić, Dino Pavić, Sara Botinčan i Iva Mlakić.

• U poznavanju informatičkog znanja sudjelovali su Karlo Rešetar, 7.razred  i Benjamin Horvat, 8.razred

Rezultati i postignuća učenika  sa školskih natjecanja poslani su u škole koje su domaćini županijskih susreta i natjecanja, te očekujemo da će naši učenici biti pozvani i tako prezentirati našu školu na županijskim susretima i natjecanjima.

Vesna Vučić, pedagoginja

objavio: Kristina Rajković   datum: 17. 2. 2014.