245 godina školstva u Kloštar-Ivaniću!

Ove smo godine objedinili Dan škole s rođendanom braće Radić i godišnjicom školstva u našem mjestu. Tu svečanu priliku uveličali su i mnogobrojni uzvanici: naši umirovljeni djelatnici, župnik Drago Brglez, načelnik općine Željko Filipović, bivši ravnatelj Blago Šimić ,te roditelji, mještani, tehničko osoblje škole i svi koji su se potrudili doći toga vrućeg popodneva.

Ovim putem zahvaljujemo se  našem sponzoru INI, obiteljima  Jakopović i Balenović, općini Kloštar-Ivanić i načelniku Filipoviću,te gospođi Renati Piljek što su doprinijeli svojim velikodušnim donacijama i omogućili skromne nagrade našim istaknutim učenicima, učenicama i njihovim učiteljima/mentorima.

U našoj galeriji pregledajte velik broj nagrađenih učenika koji su sudjelovali u državnim natjecanjima iz znanja, borilačkih i glazbenih vještina,prve pomoći...

Foto-galerija!

objavio: Kristina Rajković   datum: 23. 6. 2015.