Predstavom protiv ovisnosti!

U obilježavanju međunarodnog Mjeseca borbe protiv ovisnosti ugostili smo i kazalište The Arto. Predstava se izvodi u sklopu akcije prevencije zlouporabe  droge Ministarstva unutarnjih poslova. Izvođenjem predstave nastoji se podići razina svijesti o važnosti prevencije zlouporabe droge kroz sustavno izvođenje u školama, te doprinijeti povećanju znanja o temeljnim problemima ove tematike.

Samo izvođenje predstave više je umjetničko predavanje, otvorena i neposredna komunikacija s ciljem educiranja učenika i njihovih roditelja o prepoznavanju raznih životnih situacija tijekom odrastanja i življenja. Nakon pogledane predstave zasigurno je potaknuto razmišljanje i razgovor o stavovima o neprihvatljivosti zlouporabe opojnih sredstava kao i jasnom stavu o potrebi i nužnosti odupiranja pritiscima.

Glumci Marko Makovinčić i Olga Pakalović predstavu za učenike sedmih razreda i njihove roditelje izveli su u 2 termina, u 17.30 i 18.30., 19. studenog 2015. Predstavi je nazočio i kontakt policajac, gosp. Ivan Janči.

Pogledajte slike!

objavio: Kristina Rajković   datum: 24. 11. 2015.