Posjet Tehničkom muzeju i Interliberu

Dana 9. studenog 2016. učenici sedmih i osmih razreda naše škole posjetili su Tehnički muzej „Nikola Tesla“ i Interliber na Zagebačkom velesajmu. U muzeju su svašta vidjeli, od izuma Nikole Tesle do električnih automobila i aviona, a posjetili su i planetarij u kojem su gledali mjesec, zvijezde, sunce i planete. Kad su završili s razgledavanjem Muzeja, zaputili su se autobusom do velesajma na sajam knjiga Interliber, a neki su se radije odlučili za Infogamer koji se također u to vrijeme održavao na istom mjestu. Imali su dva sata slobodnog razgledavanja nakon čega su bili puni dojmova koje su međusobno prepričavali na povratku kući.

Karlo Majsec, 8. C

Foto-galerija!

objavio: Sergej Pavlek   datum: 17. 11. 2016.