Ljetni kamp bioraznolikosti "Lonjsko polje"

Park prirode Lonjsko polje
Eko etno selo Strug
Insula Tours d.o.o.

Ovaj istraživački projekt direktno pridonosi popularizaciji prirodoslovnih tema, kretanju u prirodi i razvoju socijalno-komunikacijskih vještina kod djece. Specifični ciljevi kampa su promišljanje o održivom razvoju, zaštiti okoliša, očuvanju prirodne i kulturno-povijesne baštine, razvoj slobodnog izražavanja i oslobađanja stvaralačkih potencijala, poticanje dječje mašte, kreativnog jezičnog izražavanja.

Na kampu je predviđeno sudjelovanje 20 djece iz cijele Hrvatske. Djeca će biti smještena u Eko Etno selu Strug, a istraživačke radionice te sportsko rekreativni sadržaji će se održavati na lokalitetima Parka prirode Lonjsko polje (prijemni centar Krapje i prijemni centar Čigoć) te na Eko etno selu Strug.

Voditelji radionica i edukatori imaju izvrsno stručno poznavanje tema te mnogo iskustva u radu s djecom.

Cijena kampa iznosi 1.600,00 kn, a uplaćuje se na transakcijski račun putničke agencije Insula Tours d.o.o. IBAN: HR58 2340009 1100230900, opis plaćanja: ljetni kamp bioraznolikosti “Lonjsko polje“

Dodatni detalji se nalaze i na ovim linkovima:

Za sve dodatne informacije i pitanja možete nas kontaktirati telefonski ili putem elektroničke pošte:
Ana Gašparović 099/6803-135 ili e-mail info@insula-tours.hr

objavio: Sergej Pavlek   datum: 18. 5. 2017.