Pohvala za likovni rad Ivane Dostanić, 5.a

Na likovnom natječaju Petar Pan što ga je organizirala Gradska knjižnica Ante Kovačića u Zaprešiću, slika naše Ivane Dostanić, 5.a nalazi se među pohvaljenima. Naime, na natječaj je pristiglo oko 200 radova, a pohvaljeno je njih 20-ak. Pohvaljeni radovi bit će izloženi u knjižnicama diljem Zagreba i Zagrebačke županije. Knjižnica u Zaprešiću priredila je u svojem prostoru prvu od niza izložbi, organiziranih u povodu obilježavanja Mjeseca hrvatske knjige koji se održava od 15. listopada do 15. studenog.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 25. 10. 2017.